Телеканал «Еверест»

Телеканал Еверест - це телебачення для активних, інтелектуальних, налаштованих на успіх людей. Для тих, хто готовий сприймати позитивний погляд на оточуючий світ та життя. Це канал для вінничан і про вінничан.

Проекти  

Підсумки тижня

Переглянувши підсумки тижня, ви дізнаєтесь про все найцікавіше, що відбулося у Вінниці за останні дні. А також побачите, яким інформаційно насиченим видався тиждень в Україні загалом.

Рецепт твого ранку

Щоранку ламаєте голову, що швиденько приготувати на сніданок? У програмі «Рецепт твого ранку» ви знайдете безліч ідей, як приготувати ранкову страву швидко і головне – смачно! Здивуйте своїх рідних оригінальними стравами.

Кава з юристом

Без офіціозу, за чашечкою кави. Професійний юрист надасть консультацію щодо вирішення буденних проблем, які турбують вінничан.

Лікарі on-line

Маєте запитання щодо стану власного здоров’я? Саме для вас онлайн-консультація з лікарями. Поради професійних медиків щодо вирішення реальних проблем.

 

Вихід Є! Поради психолога.

Вихід є завжди, - у цьому впевнені психологи. Переглянувши програму, ви знайдете відповіді на різноманітні життєві ситуації.

Вокруг света за 5 минут

Полюбляєте подорожувати, але не маєте часу? Тож вирушайте разом з програмою «Вокруг света за 5 минут» у віртуальний тур найцікавішими куточками нашої планети.

А ти знаєш?

Вважаєте, що знаєте відповіді на прості запитання? Перевіряйте власні знання та інтуїцію у програмі «А ти знаєш?». Тут ви знайдете море цікавої інформації і отримаєте порцію позитивного настрою.

Маленькі базікали

Маленькі експерти у дорослих питаннях. Наймолодші вінничани розкажуть вам те, чого ви раніше навіть не чули.