close

Голосування

Що для Вас найбільш важливе?

 

Опис телеканалів

Пакет
     Тематика
 

Перший Національний/ЕРА 

Перший Національний/ЕРА

Перший Національний – загальнодержавний ефірний канал. Інформаційно - публіцистичні програми, художні фільми для всієї сім`ї, молодіжні, дитячі та спортивні передачі.

Сайт каналу: 1tv.com.ua

ICTV 

ICTV

Новини і кінофільми, актуальна інформація і розваги. Все, що можна застосувати щодня, розважитись, дивлячись телевізор: автомобілі, здоров’я, мода, краса, кулінарія, подорожі, затишний дім, цікаві люди. І усміхнутись, і посміятись, і послухати, і дізнатись. На першому недержавному всеукраїнському каналі ICTV і давно знайомі обличчя, і свіжі нові факти.

Сайт каналу: ictv.ua

Мега 

Мега

«Мега» - це найкращі розважальні, змагальні та ігрові формати програм для тих, хто прагне знати більше про людину та її можливості і ладен щодня кидати виклик собі та оточуючому світові.

Сайт каналу: megatv.ua

1+1 

1+1

Один із лідерів українського телеефіру. Телешоу і кіно, новини і спорт, серіали і розважальні програми. Все на найвищому рівні. Все для всієї України. Все яскраво, якісно і актуально.

Сайт каналу: www.1plus1.ua

TET 

TET

«ТЕТ» - український канал, який транслює як новинні і розважальні програми, так і художні фільми, які стали класикою. Крім своїх телепередач телеканал транслює програми російської компанії «ТНТ».

Сайт каналу: www.tet.tv

СТБ 

СТБ

«СТБ» - український супутниковий телевізійний канал. Основний глядач – людина соціально активна, тому в програмі популярні новини, авторські музичні програми і фільми виробництва зарубіжних компаній.

Сайт каналу: www.stb.ua

Інтер 

Інтер

Телеканал «Інтер» - загальнонаціональний канал, в українському ефірі - з жовтня 1996 року. Весь цей час канал фактично є лідером вітчизняного телебачення. Такі позиції «Інтер» зайняв завдяки чіткому дотриманню первинно вибраної концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення.

Сайт каналу: inter.ua

НТН 

НТН

«НТН» — молодий всеукраїнський інформаційний телеканал. Девіз інформаційної служби телеканалу - "Новини зараз". Вцілому, шість годин гарячого інформаційного продукту цілодобово: економічні та політичні новини України та регіонів. Підбір фільмів, орієнтований на різновікову аудиторію. Глядачам представлені шедеври світового кіно, вітчизняні і зарубіжні телесеріали.

Сайт каналу: ntn.ua

News One 

News One

«News One» - перший український телеканал швидкої подачі інформації. 24 години на добу 100% ефіру News One віддається під відеозвіти подій, які відбуваються в усьому світі. Тільки об`єктивна інформація, без аналітики, без обговорення, тільки прямі репортажі і ефіри з місця подій.

Сайт каналу: newsone.ua

Віта 

Віта

Вінницьке інформаційно - телевізійне агентство «Віта» спеціалізується на міських новинах. Має ряд власних проектів: «День за днем», «З перших вуст», «Діалог з владою», «Магія здоров’я».

Сайт каналу: vitatv.com.ua

ВДТ-6 

ВДТ-6

Вінницький державний телеканал освітлює останні події у Вінниці і Вінницькій області, транслює передачі інформаційно-аналітичного, новинного і розважального змісту.

Сайт каналу: www.vodtrk.com.ua

Новий канал 

Новий канал

Всеукраїнський недержавний канал з великою кількістю ексклюзивних матеріалів. Репортерські розслідування, прямі ефіри, реаліті-шоу, обговорення і міркування, серіали, кіно і новини. Погляд каналу на події в Україні і світі. Неординарні матеріали, професіоналізм у поданні інформації.

Сайт каналу: www.novy.tv

M1 

M1

Український музичний канал, що розважає. Найсучасніша музика усіх жанрів звучить упереміж із відмінними українськими шоу про все: знаменитостей, музикальні події, гарячі хіти, останні балачки… Про все, що показують і про що не хочуть говорити…

Сайт каналу: m1.tv

5 канал 

5 канал

«5 канал» - інформаційний канал. Це самі останні новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Серед аналітичних програм такі, як «Година Пік», «Закрита Зона», «5 копійок», «VIP-жінка», «5 елемент», «Час за Гринвічем» та інші.

Сайт каналу: 5.ua

Телеканал «Україна» 

Телеканал  «Україна»

Розважальні і інформаційні програми. Найновіші і кращі фільми і серіали. Щоденне ток-шоу. Телеканал «Україна» охоплює всі верстви населення. Мовлення інформаційне, пізнавальне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне.

Сайт каналу: www.kanalukraina.tv

K1 

K1

«К1» - загальнонаціональний інноваційний канал, універсальний за жанровим наповненням. Програмна політика телеканалу – власне виробництво програм, які відповідають найвищім професійним стандартам і очікуванням сучасної аудиторії.

Сайт каналу: k1.ua

РАДА 

РАДА

Унікальний канал, що транслює винятково засідання Верховної Ради України. Звісно, важливий для всіх, хто цікавиться формуванням законодавства України і тенденціями в політиці. Голосування, виступи депутатів, ухвалення найважливіших законопроектів. Найбільш офіційний канал України.

Сайт каналу: www.rada.gov.ua

24 News 

24 News

24 години інформації на українському каналі «24».. Тридцяти хвилинні блоки новин: події у політиці України та світу, економіці, суспільстві, спорті, шоу-бізнесі, культурі. Курси валют, погода, огляд преси. Головна інформація в будь-яку хвилину доби. Оперативно, об’єктивно, незалежно.

Сайт каналу: www.24tv.com.ua

Перший автомобільний 

Перший автомобільний

«Перший автомобільний» сьогодні - єдиний український канал про життя автомобільного світу. Його проекти - головне про сучасні автореалії - орієнтовані на вітчизняних автолюбителів. П«Перший автомобільний» завжди тримає руку на пульсі подій, стежить за новинками й тенденціями, що цікавлять саме українського глядача! Все про виставки та презентації, товари та послуги, правила та закони у світі авто й мотоспорту, найкращі світові тележурнали, корисні поради та рекомендації експертів авторинку - тільки на «Першому Автомобільному»!

Сайт каналу: www.1auto.tv

ZOOM 

ZOOM

Канал орієнтований на молоду й активну глядацьку аудиторію. Основа контенту каналу Zoom - музика, новини світового та вітчизняного шоу-бізнесу, програми про зірок і різні розважальні шоу (як закупного, так і власного виробництва).

Сайт каналу: zoomua.tv

Піксель 

Піксель

Піксель - перший і єдиний український телеканал для дітей. У основі програмного наповнення каналу - якісні пізнавальні, розвиваючі і учбові передачі для наймолодшого глядача. Зокрема, кращі зразки світового анімаційного мистецтва, визнані розвиваючі і учбові проекти, класика вітчизняної мультиплікації, та інтерактивні проекти власного виробництва, які пропагують сімейні і духовні цінності, і сприяють всесторонньому розвитку малюка.

Сайт каналу: pixelua.tv

Еверест 

Еверест

«Еверест» - канал нового формату. Канал для вінничан і про вінничан. Розкриття таємниць історії рідного міста, визначні місця, видатні люди, захоплюючі розповіді, нестандартний погляд на буденне та життя очима вінничан. ТелеЕверест – cвіт цікавої та корисної інформації.

Сайт каналу: www.everest.vn.ua

Music Box UA 

Music Box UA

Music Box - музичний телеканал, аудиторією якого є молодь віком від 12 до 29 років. У ефірі Music Box, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, тільки музика і інтерактивні конкурси без політики, аналітики і інших подібних програм. Велика частина музичного ефіру - сучасна музика, конкурси, новинки шоу-бізнесу.

Сайт каналу: musicboxtv.ru

Футбол 1 

Футбол 1

Телеканал «Футбол» – це перший спеціалізований телеканал в Україні, присвячений виключно футболу. Європейські та українські чемпіонати і кубки, ігри збірних, турніри УЄФА – все це можна побачити на телеканалі "Футбол".

Сайт каналу: footballua.tv

Футбол 2 

Футбол 2

Телеканалы «Футбол 2» - официальный транслятор Лиги чемпионов УЕФА и Лиги Европы УЕФА на сезоны 2012-2015 гг. Официальный медиа-партнер украинской Премьер-лиги (УПЛ), транслятор официального телевизионного пула УПЛ и Первой лиги чемпионата Украины. Также канал транслирует топ-матчи лучших европейских чемпионатов - Испании, Италии, Англии, Германии, Франции и проекты собственного производства.

Сайт каналу: footballua.tv

QTV 

QTV

Канал не приховує, що він створений в основному для молодих чоловіків, що цікавляться екстремальними видами спорту, що відрізняються незвичайними захопленнями і що думають про секс. Ніяких політичних новин в програмі каналу не передбачено. Керівництво каналу обіцяє незабаром запустити декілька власних проектів.

Сайт каналу: qtv.ua

Еu music  

Еu music

EU MUSIC - перший український музичний телеканал у форматі високої чіткості. Тільки якісна популярна європейська та українська

National Geografic 

National Geografic

Канал "National Geographic" - розповість про дивовижні народні звичаї, надзвичайні здібності тварин і птахів, гіпотези про походження людини і дослідження тектонічних зсувів, проблему глобального потепління і впливу інформації на воду. Тільки найяскравіші зйомки, тільки наукові факти. Все, чим ми дихаємо, що нас оточує, де ми живемо. Все про планету Земля.

Сайт каналу: natgeotv.com

2+2 

2+2

Український телеканал, який пропонує кращі новинки світового кінематографу для того, хто уміє відчувати, для того, хто знає, як слід радіти. Фільми для молодих, які живуть насиченим життям і чекають саме такого ефекту і від кіно.

Сайт каналу: www.2plus2.ua

Espreso TV 

Espreso TV

Еспресо ТВ -- Інтернет-портал та телевізійний канал, які транслюють найактуальніші та найзначущі події, що відбуваються в Україні. Нас дивляться українці на батьківщині та за кордоном, а також всі охочі дізнатися, чим живе Україна сьогодні. Еспресо ТВ об`єднує всіх, кого хвилює демократичний шлях розвитку України. Еспресо ТВ висвітлює точні та об`єктивні новини політичного, соціального та культурного життя держави. Щодня в студії каналу за участі відомих і авторитетних осіб обговорюються суспільно-важливі теми і події.

Сайт каналу: espreso.tv

Enter-фільм 

Enter-фільм

«Enter-фільм» - кіноканал транслює фільми і програми про кіно для всієї сім`ї, для молодіжної аудиторії, в сітці віщання існує спеціальний кінопоказ для «опівнічників». Enter-фільм у своїй програмній політиці намагається максимально врахувати смаки і пристрасті найширшої аудиторії. Досить часто демонструються фільми, відмічені нагородами різних кінофестивалів.

Сайт каналу: enterfilm.com.ua

RTVi 

RTVi

Канал складається з кращих інформаційних і розважальних передач російського телебачення, російських і зарубіжних телесеріалів і художніх фільмів.

Сайт каналу: www.rtvi.com

Ностальгия 

Ностальгия

«Ностальгия» - канал для тих, кому є що пригадати: музику дозволену, а колись заборонену; фільми, секрет успіху яких не розгаданий до цих пір; документальні шедеври тих десятиліть - життя в Радянському Союзі.

Сайт каналу: www.nostalgiatv.ru

Сонце 

Сонце

СОНЦЕ - розважальний телеканал українською мовою. СОНЦЕ - канал позитивних емоцій. На СОНЦІ не буває випусків новин, політики, соціальних тем або поганого настрою. Тільки розваги, гумор, смачна їжа, серіали і «Вулиця Сезам».

Сайт каналу: www.sonce.tv

Плюсплюс 

Плюсплюс

Канал "Плюсплюс" орієнтований на сумісний перегляд батьків з дітьми - коли вся сім`я збирається біля телевізора. Так батьки більше проводять часу з дітьми і починають краще розуміти один одного. Мета каналу в тому, щоб зробити канал цікавим не тільки для дітей, але і для їх батьків.

Сайт каналу: www.plus-plus.tv

Мультимания ТВ 

Мультимания ТВ

«Мультимания ТВ» – новий російськомовний канал для найменших глядачів. Тут можна знову побачити знаменитих мультиплікаційних героїв минулого – Чебурашку, Умку, кота Леопольда або поросятка Фунтика.

Сайт каналу: www.multimania.tv

Детский Мир / Телеклуб 

Детский Мир / Телеклуб

«Детский Мир» - це перший в Росії канал, створений спеціально для дітей! Добрі ігрові і мультиплікаційні фільми, зняті на кіностудіях країн колишнього СРСР і Східної Європи.

Канал «Телеклуб» - проект RTV International і групи «Телекіно», найбільшого в світі виробника телесеріалів російською мовою.

Сайт каналу: www.ntvplus.ru

Карусель 

Карусель

Карусель - унікальний телевізійний проект для дітей та юнацтва, створений на базі найбільших виробників дитячого телевізійного продукту, за сприяння провідних психологів, педагогів, авторів інноваційних освітніх програм. Карусель - це яскравий калейдоскоп з кращих освітніх та розважальних шоу, улюблених фільмів і мультфільмів, веселих вікторин та ігрових проектів. У захоплюючій і доступній формі унікальні передачі, що поєднують освітні, розвиваючі та ігрові елементи, навчають юних телеглядачів, активізують творчі здібності і розширюють кругозір.

Сайт каналу: www.karusel-tv.ru

Nickelodeon 

Nickelodeon

Найпопулярніший у світі «не дорослий» канал. Для всіх - від найменших до підлітків. Яскравий, цікавий, насичений, багатогранний світ дитинства зі своїми новинами і екстремальними змаганнями, музикою і кіно, іграми і вікторинами, розвиваючими програмами і, звісно, мультфільмами. Це особливий світ, який розуміє дітей і розкриває в них найкраще - чутливість, кмітливість, прагнення до творчості і дивовижних пригод.

Сайт каналу: www.nick.com

Eurosport 

Eurosport

Перший загальноєвропейський телеканал, що висвітлює спортивні події. Eurosport пропонує фанатам спорту величезний вибір програм в прямому ефірі: на каналі транслюються змагання з 120 різних видів спорту. Eurosport існує для того, щоб занурити глядацьку аудиторію у світ спорту та спортивних розваг високої якості.

Сайт каналу: www.eurosport.ru

Food network 

Food network

Food Network - спеціалізований телевізійний канал, що транслює програми про їжу і кулінарію.

Сайт каналу: www.foodnetwork.com

3S TV 

3S TV

Телеканал 3S TV - інформаційно аналітичний телеканал, який буде транслювати програми Савік Шустер Студія. В ефірі нового телеканалу будуть оперативні та об`єктивні новини, коментарі, сюжети про події в Україні і в усьому світі, інформаційні, соціально-політичні та аналітичні програми власного виробництва Савік Шустер Студія

Сайт каналу: 3s.tv

Матч Планета 

Матч Планета

«Матч! Планета »- це міжнародна версія телеканалу «Матч!», Яка об`єднує в собі найбільш рейтингові спортивні трансляції та програми.

Сайт каналу: matchtv.ru/

Охота и рыбалка 

Охота и рыбалка

Який чоловік не любить мисливства та риболовлі? Хобі - не хобі, спорт - не спорт, заняття - не заняття. Але дійсно особлива частина життя сильної статі! Найімовірніше - давній інстинкт. Російський канал «Охота и рыбалка» нарешті дав можливість рибалкам і мисливцям розкрити свої таємниці і секрети: про місця, приманку, спорядження, зброю і певні хитрощі. А головне - про цей особливий, тонкий і душевний процес!

Сайт каналу: tv-stream.ru/tv/okhota-i-rybalka

Здоровое ТВ 

Здоровое ТВ

«Здоровое ТВ» - це інформаційний пізнавальний медичний канал про все, що пов`язано зі здоров`ям людини, її феноменальними здібностями, будовою і роботою її організму, красою тіла і духу. Місія даного каналу - вісвітлювати, допомагати, бути корисним. Мета - дати глядачам більше знань про них самих.

Сайт каналу: tv-stream.ru/tv/zdorovoe-tv

Da Vinci Learning 

Da Vinci Learning

Da Vinci Learning - один з найкращих освітніх телеканалів у світі, що привносить у ваш дім пізнання, найцікавіші розваги та натхнення. Команда Da Vinci Learning вірить, що кожному кортить дізнатися про те, як влаштовано наш світ і про природу речей у ньому. Cаме тому канал допомагає у процесі навчання: освіта без примусу, просто під час перегляду телевізора. Місія Da Vinci Learning - зробити перегляд телевізора важливим досвідом кожен день та для кожного.

Сайт каналу: ru.da-vinci-learning.com

Viasat History 

Viasat History

Viasat History надає можливість самому долучитися до історії людства. Він відкриває безліч епохальних віх і героїчних подвигів, наукових відкриттів і культурних подій. Він розкриває хід розвитку цивілізацій і піднімає завісу таємниць. Він дивує винахідливістю, цілеспрямованістю, ідеалізмом, а інколи і жорстокістю наших предків. Так цікаво самому пережити події, які назавжди змінили світ!

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

Viasat Explore 

Viasat Explore

У пошуках пригод на каналі Viasat Explorer зібралися всі, кому набридла сіра буденність і похмурі стандарти. По той бік екрану живуть своїм життям дослідники дикої природи та великі авантюристи останніх століть, прокрадаються в небезпечні місця мандрівники та мчать на межі смерті екстремали, переживають страх і відчай злочинці та рятуються від диких тварин вчені.

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

Discovery Channel 

Discovery Channel

Відомий телевізійний канал Великобританії, який охоплює весь наш світ. Країни і народи, їхня своєрідна культура і рідкісні звичаї, скарби стародавніх міст і подорожі у найвіддаленіші і загублені куточки земної кулі. Так цікаво поглянути на довкілля, відкрити у ньому нові горизонти, порівняти його зі своїм сприйняттям! Пізнавально, яскраво, емоційно, динамічно, легко. З Discovery Channel відчуваєш, що ти живеш на цілій Планеті!

Сайт каналу: ru.discoverychannel.ua

Discovery Science 

Discovery Science

Унікальні дослідження, приголомшливі відкриття, геніальні винаходи, неповторні експерименти у всіх сферах життя. Від атома до Всесвіту, від техніки до психології, від мікрона до вулкана. Канал відповідей на запитання, які були нерозкритими впродовж століть. Канал для тих, хто хоче знати таємниці грандіозного довкілля. Discovery Science — канал про майбутнє, яке бачимо вже зараз.

Сайт каналу: ru.discoverychannel.ua

TLC 

TLC

Розважальний канал сімейства Discovery, адресований жіночій аудиторії. Девіз TLC – «Канал, який мене розуміє». У сітці віщання – передачі про моду і стиль життя, кулінарію, виховання дітей, подорожі, весілля і багато чого іншого.

Сайт каналу: www.tlc-tv.ru

Discovеry ID Хtra 

Discovеry ID Хtra

Канал розповідає про події, повних таємниць, невигаданих драм, інтриг і загадок. Гучні скандали, пов`язані з відомими особистостями, помилки звичайних людей, виявилися фатальними, переплетення доль, які перетворили повсякденне життя в трилер - ось лише деякі теми і сюжети, які змушують глядачів затамувати подих біля екранів.

Сайт каналу: discoverynetworks.ru

Animal Planet 

Animal Planet

Animal Planet - перший і єдиний телеканал в світі, присвячений захоплюючому тваринному світу. Програми каналу примушують глядачів завмирати перед екраном, будоражать кров і викликають ніжність і розчулення - в них є всі складові прекрасного телебачення. Ведучі каналу - експерти, які щиро люблять тварин, описують свій власний досвід спілкування з братами нашими меншими.

Сайт каналу: animal.discovery.com

Мир сериала 

Мир сериала

«Мир сериала» - це цілодобовий телеканал російських і радянських телесеріалів. Відтак каналу налічує понад 350 найменувань і постійно поповнюється. Ліричні комедії та пригодницькі фільми, любовні драми і захоплюючі бойовики, історичні хроніки і гостросюжетні детективи - все це щодня на телеканалі «Мир сериала»!

Docubox 

Docubox

Docubox - розважально-освітній телеканал документальних фільмів та телевізійних програм, присвячених природі, науці, історії та людської цивілізації.

Сайт каналу: www.docuboxlive.com

Fashion TV 

Fashion TV

Канал, цілком присвячений міжнародній моді. Покази колекцій одягу від провідних світових дизайнерів високої і альтернативної моди в режимі нон-стоп. Розповіді і думки модельєрів про стиль одягу на теперишній і майбутній сезони. Новини і історія будинків моди, інтерв`ю з топ-моделями.

Сайт каналу: www.ftv.com

EuroNews 

EuroNews

Новинний європейський канал об’єктивної інформації. Погляд на світові події очима європейців та погляд світу на Європу. Безліч різноманітних думок і відсутність в новинах редакторських правок. Безліч подій транслюється у прямому ефірі і без додаткових коментарів, з поміткою «No Comment». Події можна побачити такими, якими вони є, а думку про них скласти самому.

Сайт каналу: ru.euronews.com

A-One 

A-One

«A-ONE» - канал альтернативної музики. Музичне наповнення каналу представляє всі стилі і напрями сучасної рок- і альтернативної музики.

Сайт каналу: www.a1tv.ru

SET 

SET

SET - телеканал з багатою програмою розважальних передач, що завоювали серця мільйонів. Колекція із понад 4000 кінофільмів і більше 40 000 годин телесеріалів, а також кращі телепрограми виробництва студій США та світу. Жанр каналу: комедійний, розважальний. На каналі йдуть високобюджетні серіали світової популярності: «Друзі», «Секс у Великому Місті», «Відчайдушні домогосподарки», «Офіс», «Клініка», та інші.

Сайт каналу: www.set-russia.com

SCI FI 

SCI FI

Sony Sci-Fi - це розважальний телеканал, на якому можна побачити передачі про науку, фантастичні серіали, шоу про надприродні явища і пригоди. Всі програми, представлені на телеканалі, вироблені на кращих світових телестудіях

Сайт каналу: www.sonyscifi.ru

НЛО-ТV 

НЛО-ТV

«НЛО TV» - молодіжний телеканал, який зібрав жадані прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми, шоу.

Сайт каналу: nlotv.com

Fox Life 

Fox Life

Для стильних і сильних, творчих і зацікавлених, чуттєвих і відкритих, розвинених і мудрих. Fox Life - канал для сучасних жінок. Насичені гумором, змістовні найкращі серіали з усього світу. Ток-шоу, які розкривають глибинну психологію стосунків. Цікаві і пізнавальні, легкі реаліті-шоу. Біографії відомих людей. Події і тенденції у світі моди і мистецтва. Життя справжньої жінки, розкрите зсередини, нікого не залишить байдужим!

Сайт каналу: www.foxlifetv.ru

TV 1000 Comedy  

TV 1000 Comedy

Канал TV1000 Comedy присвячений першокласним комедіям, здатним змінити ваш настрій виключно в кращу сторону в будь-який час дня і ночі. Цей канал - найкращі ліки від хандри! Якщо ви втомилися за день і мрієте відвернутися від обтяжливих дум або хочете провести вихідні в піднесеному настрої, якщо ви любите і цінуєте відмінне почуття гумору, а також жити не можете без кращих комедійних акторів сучасності, які здатні викликати напад заразливого сміху однією своєю присутністю на екрані, тоді TV1000 Comedy - те, що доктор прописав! Більше десяти добре відомих і улюблених, а також нових і довгоочікуваних голлівудських комедій в день.

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

Дождь 

Дождь

ДОЖДЬ - це живий телеканал для небайдужих людей. Вони схожі на нас: це люди, які відмовилися від звички дивитися телевізор, вічно поспішають жителі мегаполісів, освічені, успішні і захоплені своєю роботою, з постійною, невичерпної спрагою інформації, що заробляють гроші і люблячі життя у всіх її проявах, що виховують дітей, небайдужі ідеалісти, що не терплять напівзаходів, з гострим почуттям причетності, які вміють брати на себе відповідальність за життя навколо себе і беруть участь у її творенні.

Сайт каналу: tvrain.ru

Filmbox 

Filmbox

FILMBOX- телеканал, присвячений голлівудському кіно. Більше 300 прем`єр щорічно, творіння кращих режисерів, телесеріали, багатосерійні фільми, а також багатомільйонні блокбастери.

Сайт каналу: www.filmboxlive.com

XXI век 

XXI век

Основна концепція телеканалу - представити глядачу європейське кіно в широкому діапазоні: італійське, французьке, російське, а також австралійські і американські фільми. Серед них - як шедеври кінокласиків, авангардних майстрів, так і картини авторів, мало знайомих широкому колу глядачів. За рік по «XXI век» можна побачити більше 365 фільмів. Тобто щодня на каналі прем`єра.

Сайт каналу: www.tv21.lv

ТВ 1000 Русское кино 

ТВ 1000 Русское кино

Кращі актори останніх десятиліть та сучасного російського кіно. Завжди бентежне, завжди унікальне та характерне, з нашим гумором, з нашими пристрастями, завжди «про вічне» - наше кіно. Щире кохання і глибокі роздуми, чуйне ставлення і розгульні веселощі, незабутні персони і цитований гумор у сучасних російських блокбастерах, старих радянських фільмах і мультфільмах на каналі «ТВ 1000 Русское кино».

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

TV 1000 (East) 

TV 1000 (East)

Золота колекція шедеврів світового кінематографу - від голлівудських хітів до авторського кіно. Боєвики, мелодрами, жахи, вестерни, комедії і пригодницькі фільми за участі всесвітньо відомих зірок. Кожен фільм - подія, кожен персонаж - окреме життя!

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

Иллюзион + 

Иллюзион +

Зарубіжні фільми та серіали різноманітних жанрів і стилів: комедії, мелодрами, бойовики, фантастика, анімація.

Сайт каналу: illusionplus.tv

Наше любимое кино 

Наше любимое кино

Обширна колекція улюблених фільмів, знятих на кіностудіях колишнього СРСР, і найсвіжіші роботи сучасних російських режисерів. Чудовий привід ще раз переконатися в можливостях нашого кіно!

Сайт каналу: www.ntvplus.ru

ЕвроКино 

ЕвроКино

Телевізійний канал, що об`єднав фільми талановитіших європейських режисерів. Драми і комедії, екранізації класики і бойовики, мелодрами і фільми для сімейного перегляду – в новому телеканалі присутні всі жанри кіно Європи. Крім кіно Франції, Італії, Іспанії, Великобританії, Польщі, Німеччини, кінематограф яких не потребує спеціального представлення, на каналі «ЕвроКино» можна побачити фільми маловідомих або зовсім невідомих українській аудиторії майстрів з Албанії, Данії, Швеції, Люксембурга, інших європейських країн.

Киноклуб 

Киноклуб

Кращі фільми світового кінематографу різних жанрів, стилів і напрямків. Ретроспективний показ робіт видатних режисерів і гучні новинки. Для зручності глядачів в програмі каналу щоденні рубрики, що враховують переваги нашої аудиторії: пригодницьке кіно, смішне кіно, класика кіно, фестивальне кіно, страшне кіно, недитяче кіно, сімейне кіно.

Сайт каналу: www.ntvplus.ru

Bollywood 

Bollywood

Bollywood - телеканал індійського кіно, що транслює барвисті, музичні та цікаві фільми, зроблені на відомійї всьому світу індійської студії Bollywood. Дивіться на Bollywood HD кращі фільми Боллівуда з Айшварією Рай, Рамом Капур, Девом Анандом, Діліп Кумаром, Амітабхи Баччаном, Раджешем Кханна, Наргіс, Рекха, Хемой Маліні і багатьма іншими зірками індійського кіно.

Кино Плюс 

Кино Плюс

Канал НТВ-ПЛЮС Кино Плюс поєднує в собі особливості багатьох існуючих кіноканалів виробництва НТВ- Плюс. У його репертуарі представлені фільми різних жанрів: бойовики, комедії, тріллери, мелодрами, фільми жахів, пригоди і фантастика та інші. Стильові рамки каналу найширші: від класичних радянських стрічок в рубриці «Чорно-біле кіно» до картин, знятих в 21 сторіччі з використанням найсучасніших комп`ютерних технологій. Репертуар інших кіноканалів власного виробництва частково демонструється в рамках відповідних рубрик каналу: «Плюс Кінохіт», «Плюс Наше нове кіно», «Плюс Кіносоюз» і ін.

Сайт каналу: www.ntvplus.ru

TV 1000 Action 

TV 1000 Action

Основним продуктом кіноканалу TV 1000 Action стали фільми в жанрі «екшн». Телеглядачів чекає широкий вибір голлівудських блокбастерів, кримінальних драм, фантастики, фільмів жахів, а також психологічних трилерів без реклами.

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

112 канал 

112 канал

Інформаційна Агенція 112.ua –найсвіжіші новини політики, економіки України та світу, інформація про надзвичайні та кримінальні події.

Сайт каналу: 112.ua

К2 

К2

Телеканал К2 – це справжній подарунок для жінок. Романтичні серіали, фільми, ток-шоу, модні покази перенесуть вас у світ відчуттів, любові, пристрасті і краси! Легкий, емоційний і веселий стиль каналу змусить забути про повсякденні проблеми, до того ж, деякі з них телеканал вирішить за вас. Не зраджуючи своєму образу і залишаючись вірним своєму глядачеві, К2 пропонує ціле сузір`я програм, які допоможуть гарним хазяйкам смачно готувати, облаштовувати будинок, піклуватися про дітей, при цьому виглядати на всі сто! К2 – телеканал для жінок, що прагнуть досягти успіху в житті.

Сайт каналу: www.k2.ua