close
close

Голосування

Ви б хотіли отримувати на e-mail щотижневий унікальний гороскоп, складений із врахуванням географічних координат Вінниці?

 

Опис телеканалів

Пакет
     Тематика
 

Перший Національний/ЕРА 

Перший Національний/ЕРА

Перший Національний – загальнодержавний ефірний канал. Інформаційно - публіцистичні програми, художні фільми для всієї сім`ї, молодіжні, дитячі та спортивні передачі.

Сайт каналу: 1tv.com.ua

ICTV 

ICTV

Новини і кінофільми, актуальна інформація і розваги. Все, що можна застосувати щодня, розважитись, дивлячись телевізор: автомобілі, здоров’я, мода, краса, кулінарія, подорожі, затишний дім, цікаві люди. І усміхнутись, і посміятись, і послухати, і дізнатись. На першому недержавному всеукраїнському каналі ICTV і давно знайомі обличчя, і свіжі нові факти.

Сайт каналу: ictv.ua

Мега 

Мега

«Мега» - це найкращі розважальні, змагальні та ігрові формати програм для тих, хто прагне знати більше про людину та її можливості і ладен щодня кидати виклик собі та оточуючому світові.

Сайт каналу: megatv.ua

1+1 

1+1

Один із лідерів українського телеефіру. Телешоу і кіно, новини і спорт, серіали і розважальні програми. Все на найвищому рівні. Все для всієї України. Все яскраво, якісно і актуально.

Сайт каналу: www.1plus1.ua

TET 

TET

«ТЕТ» - український канал, який транслює як новинні і розважальні програми, так і художні фільми, які стали класикою. Крім своїх телепередач телеканал транслює програми російської компанії «ТНТ».

Сайт каналу: www.tet.tv

СТБ 

СТБ

«СТБ» - український супутниковий телевізійний канал. Основний глядач – людина соціально активна, тому в програмі популярні новини, авторські музичні програми і фільми виробництва зарубіжних компаній.

Сайт каналу: www.stb.ua

Інтер 

Інтер

Телеканал «Інтер» - загальнонаціональний канал, в українському ефірі - з жовтня 1996 року. Весь цей час канал фактично є лідером вітчизняного телебачення. Такі позиції «Інтер» зайняв завдяки чіткому дотриманню первинно вибраної концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення.

Сайт каналу: inter.ua

НТН 

НТН

«НТН» — молодий всеукраїнський інформаційний телеканал. Девіз інформаційної служби телеканалу - "Новини зараз". Вцілому, шість годин гарячого інформаційного продукту цілодобово: економічні та політичні новини України та регіонів. Підбір фільмів, орієнтований на різновікову аудиторію. Глядачам представлені шедеври світового кіно, вітчизняні і зарубіжні телесеріали.

Сайт каналу: ntn.ua

News One 

News One

«News One» - перший український телеканал швидкої подачі інформації. 24 години на добу 100% ефіру News One віддається під відеозвіти подій, які відбуваються в усьому світі. Тільки об`єктивна інформація, без аналітики, без обговорення, тільки прямі репортажі і ефіри з місця подій.

Сайт каналу: newsone.ua

Віта 

Віта

Вінницьке інформаційно - телевізійне агентство «Віта» спеціалізується на міських новинах. Має ряд власних проектів: «День за днем», «З перших вуст», «Діалог з владою», «Магія здоров’я».

Сайт каналу: vitatv.com.ua

ВДТ-6 

ВДТ-6

Вінницький державний телеканал освітлює останні події у Вінниці і Вінницькій області, транслює передачі інформаційно-аналітичного, новинного і розважального змісту.

Сайт каналу: www.vodtrk.com.ua

Новий канал 

Новий канал

Всеукраїнський недержавний канал з великою кількістю ексклюзивних матеріалів. Репортерські розслідування, прямі ефіри, реаліті-шоу, обговорення і міркування, серіали, кіно і новини. Погляд каналу на події в Україні і світі. Неординарні матеріали, професіоналізм у поданні інформації.

Сайт каналу: www.novy.tv

M1 

M1

Український музичний канал, що розважає. Найсучасніша музика усіх жанрів звучить упереміж із відмінними українськими шоу про все: знаменитостей, музикальні події, гарячі хіти, останні балачки… Про все, що показують і про що не хочуть говорити…

Сайт каналу: m1.tv

5 канал 

5 канал

«5 канал» - інформаційний канал. Це самі останні новини політики і фінансів в Україні і світі, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події з світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Серед аналітичних програм такі, як «Година Пік», «Закрита Зона», «5 копійок», «VIP-жінка», «5 елемент», «Час за Гринвічем» та інші.

Сайт каналу: 5.ua

Телеканал «Україна» 

Телеканал  «Україна»

Розважальні і інформаційні програми. Найновіші і кращі фільми і серіали. Щоденне ток-шоу. Телеканал «Україна» охоплює всі верстви населення. Мовлення інформаційне, пізнавальне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне.

Сайт каналу: www.kanalukraina.tv

K1 

K1

«К1» - загальнонаціональний інноваційний канал, універсальний за жанровим наповненням. Програмна політика телеканалу – власне виробництво програм, які відповідають найвищім професійним стандартам і очікуванням сучасної аудиторії.

Сайт каналу: k1.ua

РАДА 

РАДА

Унікальний канал, що транслює винятково засідання Верховної Ради України. Звісно, важливий для всіх, хто цікавиться формуванням законодавства України і тенденціями в політиці. Голосування, виступи депутатів, ухвалення найважливіших законопроектів. Найбільш офіційний канал України.

Сайт каналу: www.rada.gov.ua

24 News 

24 News

24 години інформації на українському каналі «24».. Тридцяти хвилинні блоки новин: події у політиці України та світу, економіці, суспільстві, спорті, шоу-бізнесі, культурі. Курси валют, погода, огляд преси. Головна інформація в будь-яку хвилину доби. Оперативно, об’єктивно, незалежно.

Сайт каналу: www.24tv.com.ua

Перший автомобільний 

Перший автомобільний

«Перший автомобільний» сьогодні - єдиний український канал про життя автомобільного світу. Його проекти - головне про сучасні автореалії - орієнтовані на вітчизняних автолюбителів. П«Перший автомобільний» завжди тримає руку на пульсі подій, стежить за новинками й тенденціями, що цікавлять саме українського глядача! Все про виставки та презентації, товари та послуги, правила та закони у світі авто й мотоспорту, найкращі світові тележурнали, корисні поради та рекомендації експертів авторинку - тільки на «Першому Автомобільному»!

Сайт каналу: www.1auto.tv

ZOOM 

ZOOM

Канал орієнтований на молоду й активну глядацьку аудиторію. Основа контенту каналу Zoom - музика, новини світового та вітчизняного шоу-бізнесу, програми про зірок і різні розважальні шоу (як закупного, так і власного виробництва).

Сайт каналу: zoomua.tv

Піксель 

Піксель

Піксель - перший і єдиний український телеканал для дітей. У основі програмного наповнення каналу - якісні пізнавальні, розвиваючі і учбові передачі для наймолодшого глядача. Зокрема, кращі зразки світового анімаційного мистецтва, визнані розвиваючі і учбові проекти, класика вітчизняної мультиплікації, та інтерактивні проекти власного виробництва, які пропагують сімейні і духовні цінності, і сприяють всесторонньому розвитку малюка.

Сайт каналу: pixelua.tv

Індіго 

Індіго

«Індиго» - це сучасний і стильний телеканал для тих, хто шукає гармонію в собі і відносинах з навколишнім світом. Телеканал транслює програми про сучасний способі життя, хоббі, моди, кулінарії, сім`ї та гармонії людських відносин.

Сайт каналу: indigotv.com.ua

Music Box UA 

Music Box UA

Music Box - музичний телеканал, аудиторією якого є молодь віком від 12 до 29 років. У ефірі Music Box, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, тільки музика і інтерактивні конкурси без політики, аналітики і інших подібних програм. Велика частина музичного ефіру - сучасна музика, конкурси, новинки шоу-бізнесу.

Сайт каналу: musicboxtv.ru

Футбол 1 

Футбол 1

Телеканал «Футбол» – це перший спеціалізований телеканал в Україні, присвячений виключно футболу. Європейські та українські чемпіонати і кубки, ігри збірних, турніри УЄФА – все це можна побачити на телеканалі "Футбол".

Сайт каналу: footballua.tv

Футбол 2 

Футбол 2

Телеканалы «Футбол 2» - официальный транслятор Лиги чемпионов УЕФА и Лиги Европы УЕФА на сезоны 2012-2015 гг. Официальный медиа-партнер украинской Премьер-лиги (УПЛ), транслятор официального телевизионного пула УПЛ и Первой лиги чемпионата Украины. Также канал транслирует топ-матчи лучших европейских чемпионатов - Испании, Италии, Англии, Германии, Франции и проекты собственного производства.

Сайт каналу: footballua.tv

ОЦЕ 

ОЦЕ

Телеканал ОЦЕ орієнтований на широку аудиторію. Кожен новий день, кожного тижня канал буде представляти глядачам нову емоцію. Головний принцип програмування телеканала: один день – одне шоу.

Еu music  

Еu music

EU MUSIC - перший український музичний телеканал у форматі високої чіткості. Тільки якісна популярна європейська та українська

Культура 

Культура

Телеканал «Культура» - це державний телеканал, що транслює телепередачі про всі прояви культури. Сюди входять такі її аспекти, як театр, кіно, музика (класична і сучасна), документальні і художні фільми. Телеканал «Культура» - це лише високоморальне телебачення, орієнтоване на широке коло глядачів, здатних цінувати і поважати культуру всіх країн і напрямів. Тут транслюються театральні постановки всіх жанрів: балет, опера, п`єса, драматичні постановки. Також мовлення телеканалу Культура різноманітять науково-пізнавальні телепрограми, інтерв`ю з відомими представниками культурного життя країни, а також спортивні передачі.

Сайт каналу: www.tvkultura.ru

2+2 

2+2

Український телеканал, який пропонує кращі новинки світового кінематографу для того, хто уміє відчувати, для того, хто знає, як слід радіти. Фільми для молодих, які живуть насиченим життям і чекають саме такого ефекту і від кіно.

Сайт каналу: www.2plus2.ua

Вінниччина 

Вінниччина

Вінницький обласний телеканал, який в своїх програмах охоплює життя Вінницького регіону. Основний напрям - інформаційно-публіцистичні програми, художні фільми для всієї сім`ї, молодіжні, дитячі і спортивні передачі.

Enter-фільм 

Enter-фільм

«Enter-фільм» - кіноканал транслює фільми і програми про кіно для всієї сім`ї, для молодіжної аудиторії, в сітці віщання існує спеціальний кінопоказ для «опівнічників». Enter-фільм у своїй програмній політиці намагається максимально врахувати смаки і пристрасті найширшої аудиторії. Досить часто демонструються фільми, відмічені нагородами різних кінофестивалів.

Сайт каналу: enterfilm.com.ua

RTVi 

RTVi

Канал складається з кращих інформаційних і розважальних передач російського телебачення, російських і зарубіжних телесеріалів і художніх фільмів.

Сайт каналу: www.rtvi.com

Квартал ТВ 

Квартал ТВ

Квартал ТВ - розважальний гумористичний канал, орієнтований на широку сімейну аудиторію. Цільова аудиторія каналу – чоловіки та жінки, 18-54, 50 + (вся Україна).

Сонце 

Сонце

СОНЦЕ - розважальний телеканал українською мовою. СОНЦЕ - канал позитивних емоцій. На СОНЦІ не буває випусків новин, політики, соціальних тем або поганого настрою. Тільки розваги, гумор, смачна їжа, серіали і «Вулиця Сезам».

Сайт каналу: www.sonce.tv

Плюсплюс 

Плюсплюс

Канал "Плюсплюс" орієнтований на сумісний перегляд батьків з дітьми - коли вся сім`я збирається біля телевізора. Так батьки більше проводять часу з дітьми і починають краще розуміти один одного. Мета каналу в тому, щоб зробити канал цікавим не тільки для дітей, але і для їх батьків.

Сайт каналу: www.plus-plus.tv

Boomerang 

Boomerang

Boomerang - канал мультфільмів мережі Cartoon Network. Спеціалізується, в основному на класичних мультсеріалах, вироблених компаніями Turner Entertainment Co., Hanna-Barbera, Warner Bros Entertainment Inc., в числі яких такі як «Том і Джеррі», «Флінстоуни», «Луни Тьюнс» і багато інших.

Сайт каналу: www.boomerangtv.ru

Детский Мир / Mezzo 

Детский Мир / Mezzo

«Детский Мир» - це перший в Росії канал, створений спеціально для дітей! Добрі ігрові і мультиплікаційні фільми, зняті на кіностудіях країн колишнього СРСР і Східної Європи.

Канал «Телеклуб» - проект RTV International і групи «Телекіно», найбільшого в світі виробника телесеріалів російською мовою.

Сайт каналу: www.ntvplus.ru

Cartoon 

Cartoon

Cartoon Network - дитячий розважальний канал, який показує комедійні та пригодницькі мультсеріали, в тому числі «Дивовижний світ Гамболо», «Бен 10», «Час пригод», «Генератор Рекс», «Чаудер», «Скубі-Ду», «Пустун Енджело». Канал орієнтований на дітей 6 - 12 років.

Сайт каналу: www.cartoonnetwork.com

Nickelodeon 

Nickelodeon

Найпопулярніший у світі «не дорослий» канал. Для всіх - від найменших до підлітків. Яскравий, цікавий, насичений, багатогранний світ дитинства зі своїми новинами і екстремальними змаганнями, музикою і кіно, іграми і вікторинами, розвиваючими програмами і, звісно, мультфільмами. Це особливий світ, який розуміє дітей і розкриває в них найкраще - чутливість, кмітливість, прагнення до творчості і дивовижних пригод.

Сайт каналу: www.nick.com

Viasat Sport 

Viasat Sport

Телеканал Viasat Sport створений для шанувальників спорту. Ексклюзивні покази матчів футболу світового рівня; поєдинки кращих боксерів України та світу; кращі матчі NHL за кубок Стенлі; ігри та чемпіонати Національної Атлетичної Асоціації Коледжів NCAA. Viasat Sport - єдиний канал в Україні, що транслює матчі MLB (Головної Бейсбольної Ліги), а також автоперегони NASCAR (Національна Асоціація автоперегонів) – це другі за популярністю та телевізійними рейтингами автоперегони у США, їхню популярність можна порівняти тільки з всесвітньо відомою Формулою 1.

Сайт каналу: viasat-channels.tv

EX Extrеmе Sports Channel 

EX Extrеmе Sports Channel

EX Extrеmе Sports Channel — перший у світі канал, присвячений винятково екстремальним видам спорту. Маунтінбайк, скейтбордінг, серфінг, рестлінг, сноубордінг, дайвінг. Все, від чого паморочиться у голові і захоплює дух. Все, що дико, нерозумно, яскраво, насичено. Вони ловлять свою мить і чекають на свою хвилю. Це може статись саме зараз, на Ваших очах, або не статись ніколи!

Сайт каналу: www.extreme.com

Fightbox 

Fightbox

Fightbox є унікальним спортивним каналом присвяченим спортивним єдиноборствам усього світу. Від дзюдо, таеквондо, карате, кікбоксингу і сумо, Fightbox пропонує найкращий вибір бойових мистецтв з більш ніж 30 різних дисциплін.

Сайт каналу: www.fightbox.com

Xsport 

Xsport

Новий український мультиспортивний канал "XSPORT" орієнтований на активну аудиторію, що веде спортивний спосіб життя та прагне постійного самовдосконалення. Цільова аудиторія каналу "XSPORT" — чоловіки віком 21-55 років. В прямому ефірі відбудуться трансляції матчів плей-оф Кубку Стенлі, найпрестижнішого та найстарішого тенісного турніру Вімблдон та змагання легкоатлетичної Діамантової ліги. Трансляція каналу буде насиченою найяскравішими спортивними подіями зі всього світу.

Сайт каналу: bighockey.ua

Трофей 

Трофей

Телеканал для тих чиє життя немислиме без полювання, прогулянок по лісі і риболовлі. Для тих хто міцно стоїть на ногах і бере від життя максимум! На телеканалі програми Українського виробництва! Тільки національні ТРОФЕЇ!

Сайт каналу: trofey.net

Дача 

Дача

На телеканалі зібрано актуальне відео про садівництво і рослинництві для тих, хто тільки-но зібрався долучитися до цього хобі, а також програми про будівництво і створення дизайнерських виробів своїми руками від визнаних фахівців у своїй галузі.

Сайт каналу: dacha.net.ua

Da Vinci Learning 

Da Vinci Learning

Da Vinci Learning - один з найкращих освітніх телеканалів у світі, що привносить у ваш дім пізнання, найцікавіші розваги та натхнення. Команда Da Vinci Learning вірить, що кожному кортить дізнатися про те, як влаштовано наш світ і про природу речей у ньому. Cаме тому канал допомагає у процесі навчання: освіта без примусу, просто під час перегляду телевізора. Місія Da Vinci Learning - зробити перегляд телевізора важливим досвідом кожен день та для кожного.

Сайт каналу: ru.da-vinci-learning.com

Viasat History 

Viasat History

Viasat History надає можливість самому долучитися до історії людства. Він відкриває безліч епохальних віх і героїчних подвигів, наукових відкриттів і культурних подій. Він розкриває хід розвитку цивілізацій і піднімає завісу таємниць. Він дивує винахідливістю, цілеспрямованістю, ідеалізмом, а інколи і жорстокістю наших предків. Так цікаво самому пережити події, які назавжди змінили світ!

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

Viasat Explore 

Viasat Explore

У пошуках пригод на каналі Viasat Explorer зібралися всі, кому набридла сіра буденність і похмурі стандарти. По той бік екрану живуть своїм життям дослідники дикої природи та великі авантюристи останніх століть, прокрадаються в небезпечні місця мандрівники та мчать на межі смерті екстремали, переживають страх і відчай злочинці та рятуються від диких тварин вчені.

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

Discovery Channel 

Discovery Channel

Відомий телевізійний канал Великобританії, який охоплює весь наш світ. Країни і народи, їхня своєрідна культура і рідкісні звичаї, скарби стародавніх міст і подорожі у найвіддаленіші і загублені куточки земної кулі. Так цікаво поглянути на довкілля, відкрити у ньому нові горизонти, порівняти його зі своїм сприйняттям! Пізнавально, яскраво, емоційно, динамічно, легко. З Discovery Channel відчуваєш, що ти живеш на цілій Планеті!

Сайт каналу: ru.discoverychannel.ua

M2 

M2

M2 Естрада - телеканал для тих, кому за 25. Для тих, хто пам`ятає і любить виконавців 70х-80х років. Для тих, хто просто хоче відпочити, послухавши старі добрі хіти зарубіжної і вітчизняної музики.

Сайт каналу: m2.tv

Eurosport 

Eurosport

Перший загальноєвропейський телеканал, що висвітлює спортивні події. Eurosport пропонує фанатам спорту величезний вибір програм в прямому ефірі: на каналі транслюються змагання з 120 різних видів спорту. Eurosport існує для того, щоб занурити глядацьку аудиторію у світ спорту та спортивних розваг високої якості.

Сайт каналу: www.eurosport.ru

National Geografic 

National Geografic

Канал "National Geographic" - розповість про дивовижні народні звичаї, надзвичайні здібності тварин і птахів, гіпотези про походження людини і дослідження тектонічних зсувів, проблему глобального потепління і впливу інформації на воду. Тільки найяскравіші зйомки, тільки наукові факти. Все, чим ми дихаємо, що нас оточує, де ми живемо. Все про планету Земля.

Сайт каналу: natgeotv.com

Animal Planet 

Animal Planet

Animal Planet - перший і єдиний телеканал в світі, присвячений захоплюючому тваринному світу. Програми каналу примушують глядачів завмирати перед екраном, будоражать кров і викликають ніжність і розчулення - в них є всі складові прекрасного телебачення. Ведучі каналу - експерти, які щиро люблять тварин, описують свій власний досвід спілкування з братами нашими меншими.

Сайт каналу: animal.discovery.com

Бигуди 

Бигуди

Канал "Бігуді" створений для того, щоб задовольнити потреби українських жінок в серіалах, щоб глядачки відчули турботу, переживали разом з героями серіалів радість, щастя і справжні почуття та отримували від життя позитивні емоції. Основні продукти каналу - вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва 1+1 медіа для жіночої аудиторії.

Сайт каналу: biguditv.com

Docubox 

Docubox

Docubox - розважально-освітній телеканал документальних фільмів та телевізійних програм, присвячених природі, науці, історії та людської цивілізації.

Сайт каналу: www.docuboxlive.com

Fashion TV 

Fashion TV

Канал, цілком присвячений міжнародній моді. Покази колекцій одягу від провідних світових дизайнерів високої і альтернативної моди в режимі нон-стоп. Розповіді і думки модельєрів про стиль одягу на теперишній і майбутній сезони. Новини і історія будинків моди, інтерв`ю з топ-моделями.

Сайт каналу: www.ftv.com

UA: Крим 

UA: Крим

Канал для всіх хто цікавиться Кримом в Україні та за кордоном. В ефірі телеканалу - найкращі програми суспільного мовника України та програми власного виробництва творчого об`єднання “UΛ: Крим”.

Сайт каналу: uakrym.com

MTV Rocks 

MTV Rocks

Музичний канал альтернативної музики. У програмі - кліпи в стилі інді, хіп-хоп, грандж, панк-рок, хаус і ін., А також концерти рок-виконавців, шоу, новини сучасної музики, презентації модних дисків.

Сайт каналу: www.mtv.co.uk

Sony Channel 

Sony Channel

Sony Channel - телеканал з багатою програмою розважальних передач, що завоювали серця мільйонів. Колекція із понад 4000 кінофільмів і більше 40 000 годин телесеріалів, а також кращі телепрограми виробництва студій США та світу. Жанр каналу: комедійний, розважальний. На каналі йдуть високобюджетні серіали світової популярності: «Друзі», «Секс у Великому Місті», «Відчайдушні домогосподарки», «Офіс», «Клініка», та інші.

Сайт каналу: www.set-russia.com

SCI FI 

SCI FI

Sony Sci-Fi - це розважальний телеканал, на якому можна побачити передачі про науку, фантастичні серіали, шоу про надприродні явища і пригоди. Всі програми, представлені на телеканалі, вироблені на кращих світових телестудіях

Сайт каналу: www.sonyscifi.ru

НЛО-ТV 

НЛО-ТV

«НЛО TV» - молодіжний телеканал, який зібрав жадані прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми, шоу.

Сайт каналу: nlotv.com

Fox Life 

Fox Life

Для стильних і сильних, творчих і зацікавлених, чуттєвих і відкритих, розвинених і мудрих. Fox Life - канал для сучасних жінок. Насичені гумором, змістовні найкращі серіали з усього світу. Ток-шоу, які розкривають глибинну психологію стосунків. Цікаві і пізнавальні, легкі реаліті-шоу. Біографії відомих людей. Події і тенденції у світі моди і мистецтва. Життя справжньої жінки, розкрите зсередини, нікого не залишить байдужим!

Сайт каналу: www.foxlifetv.ru

VIP Comedy 

VIP Comedy

Канал VIP Comedy присвячений першокласним комедіям, здатним змінити ваш настрій виключно в кращу сторону в будь-який час дня і ночі. Цей канал - найкращі ліки від хандри! Якщо ви втомилися за день і мрієте відвернутися від обтяжливих дум або хочете провести вихідні в піднесеному настрої, якщо ви любите і цінуєте відмінне почуття гумору, а також жити не можете без кращих комедійних акторів сучасності, які здатні викликати напад заразливого сміху однією своєю присутністю на екрані, тоді VIP Comedy - те, що доктор прописав! Більше десяти добре відомих і улюблених, а також нових і довгоочікуваних голлівудських комедій в день.

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

Espreso TV 

Espreso TV

Еспресо ТВ -- Інтернет-портал та телевізійний канал, які транслюють найактуальніші та найзначущі події, що відбуваються в Україні. Нас дивляться українці на батьківщині та за кордоном, а також всі охочі дізнатися, чим живе Україна сьогодні. Еспресо ТВ об`єднує всіх, кого хвилює демократичний шлях розвитку України. Еспресо ТВ висвітлює точні та об`єктивні новини політичного, соціального та культурного життя держави. Щодня в студії каналу за участі відомих і авторитетних осіб обговорюються суспільно-важливі теми і події.

Сайт каналу: espreso.tv

Filmbox 

Filmbox

FILMBOX- телеканал, присвячений голлівудському кіно. Більше 300 прем`єр щорічно, творіння кращих режисерів, телесеріали, багатосерійні фільми, а також багатомільйонні блокбастери.

Сайт каналу: www.filmboxlive.com

XXI век 

XXI век

Основна концепція телеканалу - представити глядачу європейське кіно в широкому діапазоні: італійське, французьке, російське, а також австралійські і американські фільми. Серед них - як шедеври кінокласиків, авангардних майстрів, так і картини авторів, мало знайомих широкому колу глядачів. За рік по «XXI век» можна побачити більше 365 фільмів. Тобто щодня на каналі прем`єра.

Сайт каналу: www.tv21.lv

TV 1000 World Kino 

TV 1000 World Kino

Кращі актори останніх десятиліть та сучасного російського кіно. Завжди бентежне, завжди унікальне та характерне, з нашим гумором, з нашими пристрастями, завжди «про вічне» - наше кіно. Щире кохання і глибокі роздуми, чуйне ставлення і розгульні веселощі, незабутні персони і цитований гумор у сучасних російських блокбастерах, старих радянських фільмах і мультфільмах на каналі «ТВ 1000 Русское кино».

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

TV 1000 (East) 

TV 1000 (East)

Золота колекція шедеврів світового кінематографу - від голлівудських хітів до авторського кіно. Боєвики, мелодрами, жахи, вестерни, комедії і пригодницькі фільми за участі всесвітньо відомих зірок. Кожен фільм - подія, кожен персонаж - окреме життя!

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

Максі-ТВ 

Максі-ТВ

«Максі-ТВ» - перший в Україні телеканал для жінок. З «Максі-ТВ» жодна жінка не відчуватиме себе самотньою – ефір каналу цілком і повністю присвячений прекрасній половині людства. Для глядачок «Максі-ТВ» це порадник, співрозмовник і просто друг. Канал оспівує жіночу красу і розкриває індивідуальність. «Максі-ТВ» підтримає і розвеселить, допоможе в роботі, полегшить побут і урізноманітнить дозвілля.

Сайт каналу: www.maxxi.tv

Наше любимое кино 

Наше любимое кино

Обширна колекція улюблених фільмів, знятих на кіностудіях колишнього СРСР, і найсвіжіші роботи сучасних російських режисерів. Чудовий привід ще раз переконатися в можливостях нашого кіно!

Сайт каналу: www.ntvplus.ru

ЕвроКино 

ЕвроКино

Телевізійний канал, що об`єднав фільми талановитіших європейських режисерів. Драми і комедії, екранізації класики і бойовики, мелодрами і фільми для сімейного перегляду – в новому телеканалі присутні всі жанри кіно Європи. Крім кіно Франції, Італії, Іспанії, Великобританії, Польщі, Німеччини, кінематограф яких не потребує спеціального представлення, на каналі «ЕвроКино» можна побачити фільми маловідомих або зовсім невідомих українській аудиторії майстрів з Албанії, Данії, Швеції, Люксембурга, інших європейських країн.

Малятко TV 

Малятко TV

Малятко TV – перший український телевізійний канал для дітей. В ефірі з 1 серпня 2009 року.

Сайт каналу: malyatko-tv.com.ua

Bollywood 

Bollywood

Bollywood - телеканал індійського кіно, що транслює барвисті, музичні та цікаві фільми, зроблені на відомійї всьому світу індійської студії Bollywood. Дивіться на Bollywood HD кращі фільми Боллівуда з Айшварією Рай, Рамом Капур, Девом Анандом, Діліп Кумаром, Амітабхи Баччаном, Раджешем Кханна, Наргіс, Рекха, Хемой Маліні і багатьма іншими зірками індійського кіно.

Правда ТУТ 

Правда ТУТ

Новини зі всієї України та світу. Кореспондентські пункти у кожному місті. Ми знаємо про те, що не відомо іншим каналам. Ми висвітлюємо новини від найбільших міст до найменших сіл. Ми знаємо чим живуть українці та в курсі всіх подій світу.

Сайт каналу: pravdatyt.com

TV 1000 Action 

TV 1000 Action

Основним продуктом кіноканалу TV 1000 Action стали фільми в жанрі «екшн». Телеглядачів чекає широкий вибір голлівудських блокбастерів, кримінальних драм, фантастики, фільмів жахів, а також психологічних трилерів без реклами.

Сайт каналу: www.viasat-channels.tv

112 канал 

112 канал

Інформаційна Агенція 112.ua –найсвіжіші новини політики, економіки України та світу, інформація про надзвичайні та кримінальні події.

Сайт каналу: 112.ua

К2 

К2

Телеканал К2 – це справжній подарунок для жінок. Романтичні серіали, фільми, ток-шоу, модні покази перенесуть вас у світ відчуттів, любові, пристрасті і краси! Легкий, емоційний і веселий стиль каналу змусить забути про повсякденні проблеми, до того ж, деякі з них телеканал вирішить за вас. Не зраджуючи своєму образу і залишаючись вірним своєму глядачеві, К2 пропонує ціле сузір`я програм, які допоможуть гарним хазяйкам смачно готувати, облаштовувати будинок, піклуватися про дітей, при цьому виглядати на всі сто! К2 – телеканал для жінок, що прагнуть досягти успіху в житті.

Сайт каналу: www.k2.ua