close
close

Голосування

Що для Вас найбільш важливе?

 

Переваги телебачення від ”ЕВЕРЕСТ”

Цифрове телебачення – це висока якість зображення і звуку, різноманіття телевізійних каналів і додаткові можливості вибору і управління функціями телепрограм.

Цифровий формат передачі телевізійного сигналу – це сучасна культура телебачення, що поступово стає доступнішою широкому загалу у всьому світі. У великих містах України цифрове телемовлення активно завойовує своїх прихильників. ТРК «Еверест» пропонує вінничанам, що вже користуються послугою кабельного телебачення в аналоговому форматі, додаткову послугу підключення цифрового ТБ через сучасну оптоволоконну мережу.

 

Якісне зображення і звук 

 

Цифрове телебачення нового покоління від ТРК «Еверест» приголомшить вас високоякісним зображенням та вражаючим стереозвуком. Завдяки насиченому глибокому кольору та високій чіткості телезображення створюється враження перебування у надсучасному кінотеатрі.


Унікальний контент 

 

60 високорейтингових цифрових телеканалів стануть чудовим доповненням до змістовного наповнення 77 кабельних каналів. Зауважте, це не дубльовані аналогові телеканали у цифровій якості, що як правило пропонують провайдери. Це унікальна колекція кращих світових каналів, що дозволять слідкувати за останніми новинами, насолоджуватися переглядом цікавих кінохітів, вболівати за улюблені спортивні команди, цінуючи при цьому свій час і кошти.

Вільний вибір 

 

При формуванні тематичних пакетів телевізійних програм враховані будь-які вподобання та інтереси всіх членів родини. Обираючи пакет відповідно до своїх пріоритетів і фінансових можливостей, ви сплачуєте лише за ті телеканали, що вам дійсно до вподоби.

Сервіс 

 

Ви гарантовано отримуєте цілодобову технічну підтримку і маєте можливість оперативно вирішувати поточні питання щодо підключення чи усунення неполадок, звернувшись до колл-центру чи інформаційних центрів компаніі.