close

Голосування

Ви б хотіли отримувати на e-mail щотижневий унікальний гороскоп, складений із врахуванням географічних координат Вінниці?

 

Новини

03.11 Добре відома гра на новий лад!

Новий сезон «Сімейного Лото»!

Нарешті розпочався новий сезон захоплюючої телегри «Сімейне Лото» для абонентів «ЕВЕРЕСТ»ТМ! Вітаємо всіх постійних гравців та запрошуємо спробувати тих, хто ще ніразу не грав. Азарту, захоплення, емоцій і, звісно, подарунків стало ще більше!

03.11 Чи можливий шопінг без грошей?

Новий сезон «Сімейного Лото»!

Сходити на концерт або у ресторан, почати ходити на йогу чи у спортзал, зробити масаж або по засмагати у солярії, записати дітей до школи розвитку або сходити разом з ними у розважальний центр та ще безліч речей, а головне – не витративши на це жодної копійки.

30.10 Розширення телепростору

«EVERCARD». Настав час шаленого шопінгу!

Бажаєте дивитись нові, досі небачені телеканали? Першими переглядати новинки світового кіно, дивитись популярні серіали, мультфільми та дитячі передачі, переглядати телеканали, що присвячені хобі та захоплення? Чи може Вам до вподоби науково-пізнавальні програми, подорожі, автомобілі, полювання та інші чоловічі «іграшки»? Або Ви – справжній спортивний фанат і не бажаєте пропустити жодної події у світі спорту? А ще - відчути реалістичність телеканалів у HD якості?

20.10 Увага! Настав час шаленого шопінгу!

«EVERCARD». Настав час шаленого шопінгу!

З карткою «EVERCARD» це вигідно, адже тільки в жовтні ви маєте нагоду придбати для себе та своїх близьких щось новеньке з одягу або потішити вашу малечу цікавою іграшкою, отримуючи при цьому суттєву знижку!

01.10 Знову в школу!

Знову в школу!

Повідомляємо про початок нового набору до Школи Інтернет від «ЕВЕРЕСТ».