close

Голосування

Що для Вас найбільш важливе?

 

Новини

10.11 Знижки наступають! Наближаються Дні EVERCARD!

До уваги власників карток EVERCARD! Наближаються Дні EVERCARD – дні, коли знижки зростають неймовірно.

 

04.11 Зміна плати за послуги для пільгової категорії користувачів

Шановні абоненти кабельного телебачення, що віднесені до пільгової категорії.

Повідомляємо, що з 1 грудня 2015 року вартість послуги кабельного телебачення для пільгової категорії користувачів складатиме 30 грн/міс.

03.11 Добре відома гра на новий лад!

Новий сезон «Сімейного Лото»!

Нарешті розпочався новий сезон захоплюючої телегри «Сімейне Лото» для абонентів «ЕВЕРЕСТ»ТМ! Вітаємо всіх постійних гравців та запрошуємо спробувати тих, хто ще ніразу не грав. Азарту, захоплення, емоцій і, звісно, подарунків стало ще більше!

03.11 Чи можливий шопінг без грошей?

Новий сезон «Сімейного Лото»!

Сходити на концерт або у ресторан, почати ходити на йогу чи у спортзал, зробити масаж або по засмагати у солярії, записати дітей до школи розвитку або сходити разом з ними у розважальний центр та ще безліч речей, а головне – не витративши на це жодної копійки.

30.10 Розширення телепростору

«EVERCARD». Настав час шаленого шопінгу!

Бажаєте дивитись нові, досі небачені телеканали? Першими переглядати новинки світового кіно, дивитись популярні серіали, мультфільми та дитячі передачі, переглядати телеканали, що присвячені хобі та захоплення? Чи може Вам до вподоби науково-пізнавальні програми, подорожі, автомобілі, полювання та інші чоловічі «іграшки»? Або Ви – справжній спортивний фанат і не бажаєте пропустити жодної події у світі спорту? А ще - відчути реалістичність телеканалів у HD якості?