close
close

Голосування

Що для Вас найбільш важливе?

 

Новини

03.11 Чи можливий шопінг без грошей?

Новий сезон «Сімейного Лото»!

Сходити на концерт або у ресторан, почати ходити на йогу чи у спортзал, зробити масаж або по засмагати у солярії, записати дітей до школи розвитку або сходити разом з ними у розважальний центр та ще безліч речей, а головне – не витративши на це жодної копійки.

 

Або сходити вдвох у кіно за ціною одного білету. Повечеряти у ресторані й заплатити на 100 гривень менше. Повернутись додому на таксі, віддавши всього п’ять гривень. Купити собі пальто зі знижкою у 100 гривень та сорочку чоловіку, витративши на 50 гривень менше. Купити корм для кішки за половину та заплатити за Інтернет лише пів абонплати.

 

- Скажете, що це неможливо?

Можливо, якщо ти – абонент «ЕВЕРЕСТ» ТМ. Адже щомісяця, кожному абоненту нараховуються бонуси на 20% від його абонплати. А бонуси – це ті самі «гроші», за які на сайті everok.vn.ua можна придбати безліч приємного та корисного. Тут кожен знайде щось для себе! Від сертифікатів, що дають право отримати бажану річь чи скористатись обраною послугою. І до разових сертифікатів номіналом від 50 до 300 грн, які можливо використати при оплаті товарів та послуг. Одним словом, ви просто користуєтесь Інтернетом та телебаченням від «ЕВЕРЕСТ» ТМ, при цьому, автоматично отримуєте бонуси, аби потім порадувати себе «шопінгом без витрат».

 

- Що в результаті?

У Вас вдома крутий Інтернет та кабельне від кращого провайдера Вінниці, Ви придбали потрібні речі чи скористались послугами і не витратили жодної копійки з сімейного бюджету. Виходить – потрійна вигода!

 

Переконайтесь самі – заходьте на http://everok.vn.ua/

 

Ліцензія Нацради України з питань телебачення та радіомовлення НР № 00023-п від 19 березня 2015р.