close
close

Голосування

Що зацікавило Вас в Бонусній програмі «ЕверОк»

 

Новини

02.09 Новий сезон на каналі «Еверест»

Новий сезон на каналі «Еверест»

З 1-го вересня на каналі «Еверест» стартував новий сезон. Свіжі кінопрем'єри, кращі серіали, актуальні ток-шоу, розважальні та пізнавальні програми чекають на телеглядачів каналу.

 

Також поповниться перелік власних телепроектів. Відомі вінничани, яскраві події, найсвіжіші новини – все це можна побачити на телеканалі «Еверест».

«Знаменитості на смак» - нове кулінарне шоу за участі відомих вінничан. Вони готують свої коронні страви та розповідають про сокровенне. Їх стави куштують вінничани, які виставляють оцінки за страву. Зйомки відбуваються в одному із торгових центрів міста. І все це можуть бачити вінничани, які проходять повз.

«На висоті» - відверте інтерв’ю із людьми які досягли успіху. Про те, як їм це вдалось вони діляться в розмові із ведучою Мирославою Дзівінською.

Щодня кореспонденти телеканалу «Еверест» знаходяться в центрі всіх подій міста та висвітлюють найсвіжіші новини.

На глядачів чекають спеціальні розслідування та спец проекти з гарячих точок АТО, думки вінничан про все, що відбувається в місті та державі.

«Подорож за п'ять хвилин» - разом з цією програмою не виходячи з дому можна потрапити у найвіддаленіші куточки світу.
Ще один новий телевізійний проект «В стилі» розповідає про нові тенденції моди, поради стилістів а також секрети вінницьких модниць.


Відчувайте, думайте, мрійте, закохуйтесь разом із оновленим телеканалом «Еверест».

 

Вмикайтесь, буде цікаво!