close
close

Голосування

Що зацікавило Вас в Бонусній програмі «ЕверОк»

 

Архів

15.08.14 «EVERCARD». Давайте економити з розумом!

«EVERCARD». Давайте економити з розумом!. Продукти харчування

Універсальна дисконтна картка «EVERCARD» суттєво допомагає економити абонентам компанії «ЕВЕРЕСТ» на своїх щоденних потребах. Навіть більше: заощаджені по картці кошти можуть компенсувати нашим абонентам витрати на оплату послуг Інтернет та кабельного телебачення.

Саме тому, ми пропонуємо тематичну добірку продовольчих магазинів та супермаркетів, які входять в дисконтну програму «EVERCARD». Повний перелік партнерів шукайте на сайті www.everok.vn.ua або приходьте в один з наших контакт центрів та безкоштовно отримайте нотатник з повним переліком партнерів та розмірами знижок.

 

 

Знижка 5% (знижка не діє на акційні та соціальні товари).

Адреси: вул. 50-річчя Перемоги,1; вул. Соборна, 25 ;
вул. Хмельницьке шосе, 15.

 

Знижка 5% (знижка не діє на соціальні товари).

Адреса: вул. Космонавтів, 20.

 

Знижка 5% (знижка не діє на акційні та соціальні товари).

Адреси: вул. Хмельницьке шосе, 96Б; вул. Пирогова, 115А.
 

 

Знижка 5% (знижка не діє на соціальну групу товарів, акційні пропозиції).

Адреса: проїзд Станіславського, 7

 

Знижка 5%

Адреса: вул.600-річчя,17-Г (напроти входу в «Мегамолл»)

 

Знижка 3% (знижка не діє на акційні та соціальні товари).

Адреса: вул. Свердлова, 172

 

Нещодавно до партнерської програми EVERCARD приєднались нові партнери:

 

- Мережа магазинів білизни «Спокуса» приємно вразить Вас різноманіттям асортименту та кольорової гамми різного виду білизни та іншого від вітчизняних виробників і не тільки.

Знижка 8%, 10%*

- Мережа магазинів «Єва» пропонує широкий асортимент якісної білизни та панчішних виробів для сучасних динамічних жінок, білизни для чоловіків та підлітків, які цінують бездоганний стиль, красу та комфорт. Ви приємно будете здивовані різноманіттям моделей та високою якістю білизни польського, турецького, білоруського, італійського та вітчизняного виробництва.

Знижка 8%*

-  Клініка здоров’я «Dolphins» приділить увагу Вам та Вашому здоров’ю, діагностує Ваш стан хребта та допоможе підібрати терапію з курсу лікувального масажу та занять на тренажерах «Dolphins».

Знижка 60% на заняття на тренажері, 10% на масаж корекції хребта

- Туристична агенція «Coral» з великим задоволенням запропонує Вам туристичні путівки (пакетні тури з перельотом) з відпочинком на морі, гірськолижні тури, СПА-тури та будь-які екскурсійні тури.

Знижка до 15%

- Автосервісна станція «АТЛ» надасть Вам повний спектр автомобільного обслуговування, у поєднанні з спеціалізованим магазином та автосервісною станцією. Автосервісна станція пропонує швидку установку запчастин, поточний ремонт та обслуговуваня фактично всіх марок автомобілей по сприятливим та фіксованим цінам.

Знижка 10%, 15%,30% *

 

Почніть заощаджувати вже сьогодні!

 

* повний перелік знижок та обмежень Ви можете дізнатись  на сайті everok.vn.ua у розділі «Дисконт»

 

Запрошуємо Вас до Інфоцентрів компанії «Еверест» для безкоштовного отримання даної картки! Поспішайте отримати власну універсальну картку знижок «EVERCARD»!