close
close

Голосування

Що для Вас найбільш важливе?

 

Архів

27.03.14 Зміни в пакеті аналогового телебачення

Шановні абоненти!

25 березня 2014 року прийнято ухвалу Київського окружного адміністративного суду про призупинення ретрансляції телеканалів «НТВ-Мир», «РТР Планета» і «Первый канал. Всемирная сеть» на території України*.


У зв'язку з цим ми змушені провести тимчасову заміну цих каналів в нашій програмній послузі.

 

Заміна буде здійснена наступним чином:

  • замість каналу «НТВ-Мир» ретранслюватиметься телеканал «TV 1000 Action»,
  • замість каналу «РТР Планета» ретранслюватиметься телеканал «Дождь»,
  • замість каналу «Первый канал. Всемирная сеть» ретранслюватиметься телеканал «TVCi».

 

 "Дождь" – це живий телеканал для небайдужих людей. Вони схожі на нас: це люди, які відмовилися від звички дивитися телевізор, вічно поспішають жителі мегаполісів, освічені, успішні і захоплені своєю роботою, з постійною, невичерпної спрагою інформації, що заробляють гроші і люблячі життя у всіх її проявах, що виховують дітей, небайдужі ідеалісти, що не терплять напівзаходів, з гострим почуттям причетності, які вміють брати на себе відповідальність за життя навколо себе і беруть участь у її творенні.


"TV 1000 action". Основним продуктом кіноканалу TV 1000 Action стали фільми в жанрі «екшн». Телеглядачів чекає широкий вибір голлівудських блокбастерів, кримінальних драм, фантастики, фільмів жахів, а також психологічних трилерів без реклами.


"TVCi".  Унікальність мовної концепції TVCI полягає у збалансованій програмній політиці, що дозволяє враховувати інтереси найширшої глядацької аудиторії. Канал орієнтовано на сімейний перегляд, що є критерієм при відборі програм для показу.

Вибачте за тимчасові незручності.

З повагою, колектив компанії «ЕВЕРЕСТ»

 

 

* Детальніше на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

За роз’ясненням щодо причин заміни каналів звертайтесь до представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Мазурика Вадима Станіславовича р. т. (0432) 35-23-60, м.т. 0972960524, адреса - вул. Соборна, 72, к.308, м. Вінниця, 21100