close
close

Голосування

Звідки Ви дізнались про Бонусну програму «ЕверОк»?

 

Архів

15.08.14 «EVERCARD». Давайте економити з розумом!

«EVERCARD». Давайте економити з розумом!. Продукти харчування

Універсальна дисконтна картка «EVERCARD» суттєво допомагає економити абонентам компанії «ЕВЕРЕСТ» на своїх щоденних потребах. Навіть більше: заощаджені по картці кошти можуть компенсувати нашим абонентам витрати на оплату послуг Інтернет та кабельного телебачення.

23.07.14 Відпочивайте разом з «EVERCARD»

Акция «Казкові умови»!

Представляємо Вам тематичну добірку Партнерів дисконтної програми «EVERCARD», які зроблять Ваш літній відпочинок не тільки цікавим та яскравим, а також допоможуть покращити та зберегти Ваше самопочуття, красу, додадуть бадьорості, сил та наснаги.

18.07.14 Зміни в пакетах телебачення

Шановні абоненти кабельного телебачення!

Рішенням Нацради з питань телебачення та радіомовлення на території України з 18.07.20014 припинено трансляцію російських каналів «TVCI» і «РЕН-ТВ».

15.07.14 Отримуйте знижки з «EVERCARD»

Акция «Казкові умови»!

Шановні абоненти ТРК «Еверест»! Нагадуємо, що кожен з вас має право на безкоштовне отримання власної універсальної картки «EVERCARD». Користуючись карткою, Ви гарантовано отримуватиме суттєві знижки при купівлі будь-яких товарів чи послуг.

16.06.14 До уваги абонентів кабельного телебачення та Інтернету

Акция «Казкові умови»!

Шановні абоненти!

Наголошуємо, що кожен з Вас має унікальну можливість гарантовано отримати значні знижки та додаткові сервіси завдяки універсальній картці EVERCARD у найрізноманітніших закладах партнерів у Вінниці та за межами міста.