Акції

ЭВЕРЕСТ - Интернет провайдер Винница.

Прийшла справжня квітуча весна, а разом з нею і нові сезони твоїх улюблених телесеріалів та шоу. Підключайся вже сьогодні та дивись до 140** українських та світових телеканалів в аналоговому та цифровому форматі, усього за 50 гривень за місяць*!

Також підключай високошвидкісний Інтернет усього за 100 гривень за місяць*!

підключитись

 

Тарифікація дзвінків за тарифами вашого оператора

* Акція «Справжній безліміт» діє з 01лютого 2018 року по 30квітня 2018 року, затверджена наказом ТОВ «ТРК «ЕВЕРЕСТ» №6 ОД-Р від 23.03.2018 року та наказом ТОВ «ТРК «КАРМЕЛЬ» №9 ОД-Р від 23.03.2018 року.
Відповідно до умов Акції, певна категорія учасників має можливість користуватися послугою доступу до мережі Інтернет (тарифний пакет «Нове Безмежжя Плюс») за ціною 00 грн. 02 коп. за перший розрахунковий період та в розмірі 100 грн.00 коп. за кожний наступний розрахунковий період, тобто задругий по п’ятий періоди включно(регулярна ціна тарифного пакету «Нове Безмежжя Плюс» становить 185 грн./міс.) та користуватися послугою аналогове телебачення за ціною 0 грн. 30 коп.за перший розрахунковий період та в розмірі 50 грн за кожний наступний розрахунковий період, тобто здругого по п’ятий розрахункові періоди включно, в залежності від групи учасників Акції (регулярна абонплата за послугу аналогове телебачення, згідного діючого прейскуранту, становить 90 грн./міс.).
Деталі на сайті www.everest.vn.ua
Ліцензія провайдера програмної послуги № 00023-п від 19 березня 2015 року, видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.
***Під 100Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі Інтернет для користувачів тарифних пакетів з обмеженим трафіком. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які провайдер не впливає.