ІНТЕРНЕТ ВІННИЦЯ

Найсучасніша волоконно-оптична мережа та обладнання провідних світових виробників забезпечують надійну і безперебійну роботу.

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ

ІНТЕРНЕТ

100
00
грн/міс
 185 грн 
Підключитись

ІНТЕРНЕТ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

150
00
грн/міс
 275 грн 
Підключитись

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ІНТЕРНЕТ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

(швидкість обмежена параметрами мережі 100Мбіт/сек.)

Тариф ДАЛЕЧІНЬ

120 Гб
115
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00090 грн

Тариф НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ

600 Гб
145
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00022 грн.

Тариф НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ ПЛЮС

1500 Гб
185
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00010 грн.

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ІНТЕРНЕТ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ТРАФІКУ

 

Тариф БЕЗЛІМІТНИЙ 6

Безлім 6
145
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Швидкість до 6/30*** Мбіт

Тариф Безлімітний 12

Безлім 12
225
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Швидкість до 12/60*** Мбіт

Прейскуранти

тарифи дійсні з 01.12.2017р.
* швидкість до абонента дорівнює швидкості від абонента
** з 09:00 до 0:59 години швидкість становить до 6 Мбіт, з 01:00 по 08:59 години (в нічний час) швидкість становить до 30 Мбіт
*** з 09:00 до 0:59 години швидкість становить до 12 Мбіт, з 01:00 по 08:59 години (в нічний час) швидкість становить до 60 Мбіт

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ!

І ваш Інтернет буде «літати» на швидкості до 100 Мбіт/с!

Ви будете 24/7 онлайн без перебоїв! Найсучасніша волоконно-оптична мережа та обладнання провідних світових виробників забезпечують надійну і безперебійну роботу. Ми не допускаємо ситуацій, коли в найважливіший для абонента момент Інтернет був би недоступний!

Ми забезпечимо цілодобову сервісну підтримку! Фахівці колл-центру готові проконсультувати і відповісти на будь-які технічні питання, а мобільні ремонтні бригади виїхати і усунути будь-яку неполадку в будь-який час доби. Ми працюємо навіть вночі!

Швидкісний Інтернет для Вінниці

Компанія Еверест надає мешканцям та гостям міста Вінниці високошвидкісний Інтернет. Інноваційні технології, оптоволоконна мережа, постійні модернізації, та висока якість обслуговування клієнтів - це те, що відрізняє компанію Еверест від інших Інтернет провайдерів міста. Ми забезпечуємо стабільний швидкий Інтернет до 100 Мбіт/с*, доступний кожному абоненту, незалежно від місця, часу і навантаження мережі.

Так чи потрібен швидкий Інтернет та високі швидкості?

Чи шукають абоненти можливість підключити Інтернет на таких високих швидкостях? Відповідь однозначна - так! Споживачі, роблячи вибір Інтернет провайдера у Вінниці, звертають увагу не тільки на дешевий або безлімітний Інет. Вони хочуть, підключити Інтернет, який «літає». . Нові швидкості потрібні для того, щоб завантажити фільми в сучасних форматах (якщо раніше фільм важив до 700 Мбайт, то сьогодні менше 1,5 Гбт вже складно знайти) з високою якістю картинки і звуку. Також в мережі з'явилася маса інтерактиву. Переконавшись у цьому, користувачі хочуть підключити високошвидкісний Інтернет в Вінниці.

Оптоволоконна мережа

Надійність передачі сигналу забезпечується новим сучасним обладнанням і передовою технологією побудови мережі. Інтернет провайдер відкриває для абонентів компанії новий рівень послуг.

Сервіс та обслуговування, техпідтримка

Завдяки унікальним технологіям та співробітництву з найбільшими світовими постачальниками обладнання, Інтернет провайдер Вінниця «Еверест» на крок попереду у всьому - в технологіях, у впровадженні інновацій, в ставленні до клієнтів.

Абоненти, що користуються послугою підключення до швидкісного Інету від компанії, знають, що вони отримають не тільки дешевий, швидкісний або безлімітний Інтернет в Вінниці, а й високий рівень сервісного обслуговування і 24-годинну технічну підтримку. Високопрофесійні інженери та мобільні бригади кожну хвилину доби готові до вирішення будь-яких завдань.

Акції, бонуси

Ми не просто Інтернет провайдер, який постачає нашим абонентам швидкісний Інтернет у Вінниці. Компанія намагається робити життя вінничан яскравим і більш цікавим, комфортним та сучасним. Вже багато років працює програма лояльності «Клуб «ЕВЕРЕСТ»**, »**, що надає кожному користувачеві Інет від нашої компанії, корисні та необхідні сервіси та можливості. Універсальна карта знижок «EVERCARD»***, бонусна програма, розіграші цінних призів, спеціальні можливості, акції, знижки, які доступні за бонуси, безкоштовна школа навчання роботі в мережі Інет - ось неповний перелік переваг, які отримують абоненти, що обрали підключення кабельного Інтернету в Вінниці від нашої компанії. Економте більше, ніж сплачуєте!

Підключення 100 Мбіт/с* кабельного Інтернету Вінниця

Інтернет-провайдер Еверест постійно розширює мережу, щоб забезпечити кожному жителю міста якісний і надійний доступ в Інтернет у Вінниці. Розпочато підключення високошвидкісного Інтернету в приватних будинках по технології GPON. Швидкий Інтернет у приватному секторі по оптоволокну це те, що необхідно всім. Еверест забезпечує високу швидкість і безперебійний доступ до мережі 24/7.

Тарифи Інтернет

Ми тримаємо чесні ціни! Кожен наш абонент знає, що він платить за сучасний Інтернет, який стабільно працює, має високу швидкість і повне сервісне забезпечення. Абоненти, які зупинили свій вибір Інтернет провайдера у Вінниці на нашій компанії, користуються найкращим!

Ми не зупиняємося на досягнутому і рухаємося вперед, адже компанія побудована великими серцями професійної команди з щирим бажанням створювати нове, дивувати, робити життя людей краще і комфортніше.

* під 100 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі Інтернет Вінниця для користувачів тарифних пакетів з обмеженим трафіком. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які Інтернет провайдер не впливає.

** Детальніше про умови участі в «Клубі «ЕВЕРЕСТ» та його окремих заходах, а також перелік партнерів і знижок дивись на сайті everok.vn.ua Розмір знижки цін на продукцію та послуги, дата початку і закінчення знижки цін на продукцію та послуги , перелік продукції та послуг, на які надається знижка, а також співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та послуги встановлюється Партнером «Клубу «Еверест». Під «безкоштовним» розуміється надання послуг та товарів на спеціальних умовах. Відповідальність за надання та розмір знижки несуть партнери «Клубу «Еверест».

.

*** *** детальний перелік партнерів, знижок і порядок отримання картки EVERCARD можна знайти на сайті everok.vn.ua.