close
close

Голосування

Що зацікавило Вас в Бонусній програмі «ЕверОк»

 

Переваги Інтернету від ”ЕВЕРЕСТ”

Інтернет від ТРК «ЕВЕРЕСТ» - це новий, надійний, по-справжньому європейський рівень якості, який відтепер доступний вінничанам.

Дізнатись тарифи

Швидкість 

 

Сучасна технологія побудови мережі за принципом «оптоволокно в кожну оселю» дозволяє гарантувати пропускну спроможність магістральних каналів до 1 Гбіт/с на кожний будинок. Тому абоненти отримують доступ до мережі Інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с. А в двох безлімітних пакетах симетрична швидкість прийому і передачі даних дозволяє ще комфортніше працювати і користуватися інтернет-послугами.

Надійність 

 

Оптоволоконні технології здатні максимально задовольнити потреби сучасного інтернет-користувача. Така мережа забезпечує високошвидкісну, дуже надійну і якісну передачу сигналу на великі відстані з найменшими втратами.

Висока пропускна здатність оптичних каналів зумовлена стійкістю оптоволоконного кабелю до дії електромагнітних полів і несприятливих погодних умов.

Доступність 

 

Інноваційна мережа не передбачає додаткових витрат на придбання додаткового устаткування, його подальшого налаштування і обслуговування. Все, що необхідно – це мережева карта, яка є в кожному сучасному персональному комп'ютері.

Свобода вибору 

 

Ви можете обрати тарифний пакет відповідно до своїх потреб і фінансових можливостей. Абонент має можливість у будь-який момент безкоштовно змінити будь-який з тарифних пакетів або припинити користування послугою на певний час, заздалегідь повідомивши нас заявою.

Сервіс 

 

Підключившись, ви автоматично отримуєте цілодобову технічну підтримку.

Залишити заявку на підключення Інтернет, вирішити поточні питання і отримати консультацію можна в контакт-центрах або за телефоном.

 

Дізнатись тарифи