СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ

Без плати за підключення. Для нових абонентів. По спеціальній ціні!

ІНТЕРНЕТ

100
00
грн/міс
 185 грн 

швидкість до 100 Мбіт/сек

об`єм трафіку 1500 ГБ

максимум
економії

ІНТЕРНЕТ
ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

150
00
грн/міс
 275 грн 

кількість каналів до 140

об`єм трафіку 1500 ГБ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

50
00
грн/міс
 90 грн 

кількість каналів до 140

Вже користуєтесь нашими послугами?

Програма лояльності для наших абонентів

Дізнатись більше

ЦІЛОДОБОВИЙ СЕРВІС

Наші оператори на зв’язку 24 години на добу.
Ми завжди готові відповісти на ваші запитання та надати
необхідну допомогу.

+380 (432) 552-552; +38 (067) 829-59-49; +38 (093) 170-07-07

КЛУБ ЕВЕРЕСТ

«КЛУБ ЕВЕРЕСТ»

«Клуб Еверест» - унікальна програма лояльності для абонентів Еверест™, яка включає в себе ряд переваг:

 • БОНУСНА ПРОГРАМА «ЕВЕРОК»1 для абонентів Еверест™ - це можливість економити на послугах Компанії, брати участь в розіграшах цінних призів та отримувати подарункові сертифікати від Партнерів Компанії.

 • ДИСКОНТНА ПРОГРАМА «EVERCARD»2

  Тільки для абонентів Еверест™ є унікальна можливість реально економити від 370грн/міс3.

  Як? Дуже просто: достатньо постійно користуватись послугами від Еверест™ та отримати свою дисконтну карту "EVERCARD" і користуватися нею.

 • РОЗІГРАШ ПРИЗІВ4

  Щомісяця компанія Еверест™ проводить розіграші привабливих і цінних призів, два з яких - безпрограшні (виграють всі абоненти які взяли участь в розіграші).

 • ШКОЛА ІНТЕРНЕТ.

  Школа Інтернет для абонентів Еверест™ користувачів послуги Інтернет - це відмінна можливість вивчити основи користування мережею Інтернет та отримати практичні навички роботи на ПК.

  Абоненти Еверест™ і їх родичі можуть займатися в школах абсолютно безкоштовно5!

Одним словом, які б пристрасті і хобі у Вас не були - головне будьте абонентом Еверест™, і Ви завжди будете мати більше, ніж інші! Ловіть удачу на сайті everok.vn.ua і не забувайте користуватися своїми перевагами абонента Еверест™.

Бути абонентом Еверест™ завжди вигідно і приємно!

1 Детальніше про правила участі в Бонусній програмі «ЕверОк» та її окремих заходах, порядок нарахування та використання бонусів дивись на сайті everok.vn.ua.

2 Детальніше про умови участі в Дисконтній програмі «ЕверОк», порядок отримання картки «EVERCARD», а також перелік партнерів і знижок дивись на сайті everok.vn.ua.

3 Інформація наведена за результатами дослідження середньостатистичного споживання товарів та послуг широкого вжитку абонентами «Еверест ТМ» з використанням картки «EVERCARD». Під час дослідження також використовувалась інформація від партнерів «Еверест ТМ».

4 Детальніше про правила участі в Бонусній програмі «ЕверОк» та її окремих заходах, порядок нарахування та використання бонусів дивись на сайті everok.vn.ua.

5 Навчання проводиться в групах лише для абонентів послуги доступу до мережі Інтернет, які користуються тарифним пакетом, вартість якого перевищує 65 грн 00 коп. з усіма податками та зборами.

Нам довіряють.

Компанія Еверест надає жителям м.Вінниці швидкісний Інтернет та послуги кабельного телебачення. Інноваційні технології, оптоволоконна мережа, постійні модернізації, та висока якість обслуговування клієнтів - це те, що відрізняє компанію Еверест від інших Інтернет провайдерів міста.

Ми забезпечуємо стабільний швидкий Інтернет до 100 Мбіт/с*, доступний кожному абоненту, незалежно від місця, часу і навантаження мережі.

Сучасна оптична мережа «Еверест ™» також дозволяє підключити якісне цифрове та аналогове телебачення всім абонентам Компанії.

Сервіс, обслуговування та техпідтримка.

Завдяки унікальним технологіям та співробітництву з найбільшими світовими постачальниками обладнання, Інтернет провайдер Вінниця «Еверест» на крок попереду у всьому - в технологіях, у впровадженні інновацій, в ставленні до клієнтів.

Абоненти, що користуються послугою підключення до швидкісного Інету та аналоговому телебаченню від Компанії, знають, що вони отримають не тільки дешевий, швидкісний або безлімітний Інтернет в Вінниці та мають змогу дивитися найкращі канали в аналоговому форматі і HD канали у високій якості зображення, а й високий рівень сервісного обслуговування і 24-годинну технічну підтримку. Високопрофесійні інженери та мобільні бригади кожну хвилину доби готові до вирішення будь-яких завдань.

Акції, бонуси.

Ми не просто Інтернет провайдер, який постачає нашим абонентам швидкісний Інтернет та аналогове і цифрове телебачення у Вінниці. Компанія намагається робити життя вінничан яскравим і більш цікавим, комфортним та сучасним. Вже багато років працює програма лояльності «Клуб «ЕВЕРЕСТ»**, що надає кожному користувачеві Інет та аналогового телебачення від нашої Компанії, корисні та необхідні сервіси та можливості.

Універсальна карта знижок «EVERCARD»***, бонусна програма, розіграші цінних призів, спеціальні можливості, акції, знижки, які доступні за бонуси, безкоштовна школа навчання роботі в мережі Інет - ось неповний перелік переваг, які отримують абоненти, що обрали підключення скоростного Інтернету, аналогового та цифрового телебачення в Вінниці від нашої Компанії.

Економте більше, ніж сплачуєте!

* під 100 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі Інтернет Вінниця для користувачів тарифних пакетів з обмеженим трафіком. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які Інтернет провайдер не впливає.

** Детальніше про умови участі в «Клубі «ЕВЕРЕСТ» та його окремих заходах, а також перелік партнерів і знижок дивись на сайті everok.vn.ua. Розмір знижки цін на продукцію та послуги, дата початку і закінчення знижки цін на продукцію та послуги , перелік продукції та послуг, на які надається знижка, а також співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та послуги встановлюється Партнером «Клубу «Еверест». Під «безкоштовним» розуміється надання послуг та товарів на спеціальних умовах. Відповідальність за надання та розмір знижки несуть партнери «Клубу «Еверест».

*** детальний перелік партнерів, знижок і порядок отримання картки EVERCARD можна знайти на сайті everok.vn.ua.